loader image

Champagne Bruno Paillard

Näitan 1–6 tulemust 10-st

 • Premiere Cuvée Demi Bouteille (375ml)

  Premiére Cuvée (750ml)

  60.99 

  Kolme klassikalise marja segu, millest vähemalt 20% hoitud vaadis. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Multivintage šampanja, mis sobib ideaalselt aperitiiviks ning erinevate mereandide, valge liha ja pehmete valgete juustude saatjaks.

 • Premiere Cuvée Demi Bouteille (375ml)

  Premiere Cuvée Demi Bouteille (375ml)

  32.99 

  Šampanja on poolpudelis ehk sobivas mõõdus väikeseks dineeks või ärikohtumiseks. Kolme klassikalise marja segu, millest vähemalt 20% hoitud vaadis. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement).

 • Premiere Cuvée Demi Bouteille (375ml)

  Premiere Cuvée Magnum (1500ml)

  126.99 

  Šampanja on magnum suuruses, mis tagab erakordse kvaliteedi ning terve seltskonna suurima rahulolu. Kolme klassikalise marja segu, millest vähemalt 20% hoitud vaadis. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement).

 • Dosage Zero (750ml)

  Dosage Zero (750ml)

  69.99 

  Jääksuhkrute vaba (dosage zero) šampanja, mis võlub oma puhtuse ja kirkusega. Üksnes esimene press (cuvée), 3-4 aastat settel, 6 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Multivintage šampanja, mis sobib nii aperitiiviks kui ka kergemate roogade juurde.

 • Rose Premiere Cuvée (750ml)

  Rose Premiere Cuvée (750ml)

  80.99 

  Imeline rosee, mille valmistamisel kasutatud peamiselt Pinot Noir’i ning lisatud veidi Chardonnay’d. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Sobiv aperitiiviks, kuid ideaalne ka valge ja punase kala, tuuni ning kergemate liharoogade juurde.

 • Blanc de Blancs Grand Cru (750ml)

  Blanc de Blancs Grand Cru (750ml)

  91.99 

  Üksnes esimese pressi Chardonnay ning üksnes grand cru viinamarjaaedadest , 4 aastat settel, 10 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Tõeline pärl Blanc de Blancs’ide ehk „valge valgetest“ seas, mis ideaalne iseseisvalt nautmiseks, kui ka kergemate toitude kõrvale.

1 2