loader image

Champagne Bruno Paillard

Näitan 1–6 tulemust 7-st

 • Blanc de Blancs 2006 (750ml)

  100.99 

  Rikkalik aastakäigu šampanja, mille valmistamiseks kasutatud üksnes esimese pressi Chardonnay’d üksnes grand cru põldudelt. 9 aastat settel, minimaalselt 12 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Luksuslik nauding.

 • Blanc de Blancs Grand Cru (750ml)

  85.99 

  Üksnes esimese pressi Chardonnay ning üksnes grand cru viinamarjaaedadest , 4 aastat settel, 10 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Tõeline pärl Blanc de Blancs’ide ehk „valge valgetest“ seas, mis ideaalne iseseisvalt nautmiseks, kui ka kergemate toitude kõrvale.

 • Dosage Zero (750ml)

  63.99 

  Jääksuhkrute vaba (dosage zero) šampanja, mis võlub oma puhtuse ja kirkusega. Üksnes esimene press (cuvée), 3-4 aastat settel, 6 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Multivintage šampanja, mis sobib nii aperitiiviks kui ka kergemate roogade juurde.

 • Premiére Cuvée (750ml)

  56.99 

  Kolme klassikalise marja segu, millest vähemalt 20% hoitud vaadis. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement). Multivintage šampanja, mis sobib ideaalselt aperitiiviks ning erinevate mereandide, valge liha ja pehmete valgete juustude saatjaks.

 • Premiere Cuvée Demi Bouteille (375ml)

  30.99 

  Šampanja on poolpudelis ehk sobivas mõõdus väikeseks dineeks või ärikohtumiseks. Kolme klassikalise marja segu, millest vähemalt 20% hoitud vaadis. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement).

 • Premiere Cuvée Magnum (1500ml)

  118.99 

  Šampanja on magnum suuruses, mis tagab erakordse kvaliteedi ning terve seltskonna suurima rahulolu. Kolme klassikalise marja segu, millest vähemalt 20% hoitud vaadis. Üksnes esimene press (cuvée), 3 aastat settel, minimaalselt 5 kuud järelküpsemist peale ümberkorkimist (disgorgement).

1 2